KURUMSAL

Restherma

Yerli Isı Pompaları;

#gelecegikorur

Restherma uzun ve titiz bir ar-ge çalışması ardından 2008 yılında büyük bir heyecanla Türkiye'de kurulmuş ve yerli marka ısı pompası olarak üretime geçmiştir. Gelecek vizyonunu temel alan markamızın baş harflerinde bulunan 'RES' kurucu ve üretici firmamız olan, alanında yılların tecrübesine sahip, Türkiye genelinden geniş bayi ve teknik servis ağıyla ve aynı zamanda ülkemize ısıtma, soğutma ve havalandırma teknolojileri Dünya markalarını getiren RES Enerji Sistemleri A.Ş.'i temsil eder. Therma ise termal kelimesinin ingilizce karşılığı olan thermal'den türetilmiştir. Restherma üretime geçtiği 2008 yılından bu yana aynı heyecan ve motivasyonla Türkiye ve Dünya'da markalaşmış, ürettiği ısı pompalarını kullanıma sunduğu yapılarda tüketicilerine yüksek tasarruf ettirmiştir.

Restherma bir evin başlıca ihtiyacı olan ısıtma, soğutma ve kullanım sıcak suyunun bu denli maliyetli olmasının ayrıca bu sistemlerin Dünyamız atmosferine verdiği zararın önüne geçilebileceğinin farkındalığıyla teknolojilerini her geçen gün daha pratik, verimli ve düşük maliyetli tasarlamayı hedef edinmiştir. Bu motivasyonla ürettiğimiz teknolojiler her yıl yeteneklerini daha da geliştirmektedir.

Restherma ısı pompaları kaliteli yapısı ile rutin bakımları yapıldığı takdirde size asla can sıkıcı işletme sorunları çıkarmaz. İşinin ehli teknisyenlerimiz tarafından kurulum gerçekleştirildikten sonra cihaz çalıştırılır ve yeteneklerini göstermeye başlar. Bu andan itibaren size yalnızca Restherma Isı Pomalarının tamamladığı eviniz konforunun tadını çıkarmak kalır.

Restherma Isı Pompalarına güvenebilirsiniz. Teknolojilerimizi bir kere satın alır ve uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

Reflex Isıtma Sistemleri Ekipmanları

Vizyonumuz;

Bir evin veya yapını temel olan ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını mümkün olan en düşük maliyetlerle karşılanabilmesi ve bu sistemlerin işletimiyle ortaya çıkan karbon salımın mümkün olabilecek en düşük seviyeye çekilebilmesi. Ayrıca Restherma Isı Pompaları bir Türk markası olarak Dünyaya mühendisliğimizi ve üretim gücümüzü göstermeyi de hedef edinmiştir.


En yüksek standarlar;
Restherma Isı Pompaları'ın kaliteli yapısı asla tesadüf değildir. Isı pompalarımız en küçük yapısal parçasına kadar titizlikle imal edilmiş ve uzun kullanım ömrü hedeflenerek tasarlamıştır.


İşin ehli profesyonel ekip;
Restherma yüksek teknolojiye sahip kaliteli cihazlar üretmenin hedeflerimize odaklanmış, alanından tecrübe sahibi, çalışma hayatında işini ve becerilerini kanıtlamış profesyonel mühendis ve teknisyenlerimiz olmadan olamayacağının bilincindedir. İşini aşkla yapan bu ekip yerli üretim bilinciyle her bir cihazı kendi evlerinde kullanacaklarmışcasına titizlikle üretmekte ve takip etmektedir.


Onaylanmış kalite;
Restherma yüksek kalite standartlarına uygun ve dahi bu standartların üzerinde üretim yapmaktadır. Isı pompalarımızı bir kere alır ve yıllarca kullanırsınız.


Enerji devrimini tasarlamak;
Restherma enerji ihtiyacı devriminin öncüleri arasındadır. Tasarladığı teknolojiler ile düşük maliyet, yüksek tasarruf ve mimimum karbon salımı sağlayarak yeni nesil enerji temini devriminin öncülerindendir.

RES Enerji Sistemleri

Isıtma, Soğutma, Havalandırma

resenerji.com / #gelecegikorur

GELECEĞİ KORUR!..
RES Enerji Sistemleri A.Ş. 2010 yılında 50 yıllık bir HVAC tecrübesi ile Isıtma, Soğutma ve Havalandırma sektöründe AR-GE, mühendislik, üretim, ithalat, ihracat, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri vermek için kurulmuştur.

Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimli Sistemler üzerine birçok ciddi çalışma yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Çalışmalarızda, ülkemize artı bir değer katma motivasyonu ile yine ülke kaynaklarımızı ekonomik, verimli ve etkin bir şekilde kullanmanın yollarını her daim zorluyoruz.

Tüm çalışmalarımızı her zaman doğaya ve canlılara olan sorumluluğumuzun farkındalığı ile eko yaşam inovasyonu ışığından maksimum derecede faydalanarak gerçekleştiriyoruz.

Sektördeki pozisyonumuz gereği oluşan sorumluluklarımızın bilinci ile, yüksek performanslı, buna karşılık çok çok düşük enerji tüketimine sahip, minimum karbon salımı ile doğaya dost veya tamamen yenilenebilir enerji kullanan teknolojilerin üretimi ve ithalatı söz konusu olduğunda gücümüzü maksimum derecede harcadık ve harcamaya devam ediyoruz.

2017 Yılında tamamen yerli sermaye ile Liebe Yerli Yoğuşmalı Kombi markasını ülkemize kazandırdık. Ülkemiz üretim gücüne, mühendislik ve teknolojik bilgi birikimine yakışır, güçlü yapısı ve dayanıklı tasarımı ile uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek Liebe Yerli Yoğuşmalı Kombi'nin ilk modeli olan Ecomix’i ise 2018 yılında tüketicilerimizle buluşturduk. Anlamı aşk olan bu yerli kombi markamızı ülkemiz tüketicileri çok sevdi. İlk 2 yıllık süreçte eriştiğimiz yüksek satış rakamları bunu kanıtlar niteliktedir.

Avrupa'nın en büyük yoğuşmalı kazan ve yoğuşmalı kombi üreticilerinden biri olan, kökleri 1935 yılına dayanan, sektöründe birçok öncü yenilikle adından söz ettirmiş, ileri mühendisliğinin bir yansıması olan cihazlarının kalitesinin tartışılmaz olduğu Hollandalı Remeha'yı ülkemiz tüketicileri ile buluşturduk. 2011 yılından bu yana distribütörlüğünü üstlendiğimiz Remeha teknolojileri yüksek performansları, düşük enerji tüketimleri, oldukça düşük karbon salımı yetenekleri ve uzun kullanım ömürleri ile ülkemize tüketicileri tarafından tam not almıştır.

Isıtma sistemleri ekipmanları ile Dünyanın en büyük boyler ve genleşme tankı üreticilerinden biri olan Alman markası Reflex yine Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz markalarımız arasındadır. Kaliteli yapıları ve tartışmasız güçlü teknolojileri ile Reflex ürünleri, ülkemizde çokça tercih edilerek yüksek takdir toplamıştır.

Yenilenebilir enerji konseptimizin ilk çalışması, baştan sona AR-GE departmanımız tarafından geliştirilen ve tamamen yerli sermaye ile üretimini gerçekleştirdiğimiz Restherma Yerli Isı Pompaları'mızı ise 2010 yılından bu yana tüketicilerimizin kullanımına sunmaktayız. Her geçen gün daha çok evde tercih edilen Restherma Yerli Isı Pompalarımızı ülkemizin bir başarısı olarak görüyoruz.

Yine yenilenebilir enerji konseptlerimizden biri olan Ressolar termal güneş panellerimiz, bünyemizde geliştirdiğimiz ve tamamen yerli sermaye ile üretimini gerçekleştirdiğimiz önemli markalarımız arasındadır.

İklimlendirme ve yenilenebilir enerji ısı pompaları teknolojilerinde tartışmasız Dünya devleri arasında olan Panasonic klima ve ısı pompaları Türkiye Distribütörü konumundayız. Klima ve ısı pompalarında ki teknolojik gücünün, etkin kaynak kullanımı ve doğaya dost cihazlarının ülkemiz için büyük bir artı değer olduğu bilinciyle tüketicilerimize bu hizmeti 2012 yılından bu yana sürdürmekteyiz.

Avrupa’daki en büyük ve en köklü havalandırma fanı üreticilerden olan, 70 ayrı ülkeye dağıtım yapan, havalandırma endüstrisinin açık ara lideri İtalyan markaları Elicent ve Dynair havalandırma fanları'nın Türkiye Distribütörü konumundayız. Bu iki güçlü markanın kaliteli cihazlarının tüketicilerimize ulaştırılması sorumluğuğunu 2018 yılından bu yana taşımaya devan ediyoruz.

Tüm bu ve diğer etkin markalarımızın teknolojilerini Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ağınımız ile tüketicilerimize ulaştırıyor, satış sonrası ve teknik servis hizmetini ise yine Türkiye geneline yayılmış geniş teknik servis ağımız ile tüketici odaklı gerçekleştiriyoruz.


ŞİRKET POLİTİKAMIZ;
40 yılı aşkın mekanik tesisat, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme uygulamaları alanında ki tecrübemiz, kaliteli ürünü doğru ve verimli sistem uygulaması ile tüketiciye buluşturmayı amaç edinmiş ilkemiz, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik kadromuz, pratik, hızlı, kullanıcı ve çözüm odaklı teknik servis ağımız ve belki de en önemlisi sadece gelişmeleri takip etmekle kalmayıp yüksek teknolojiden faydalanılarak yapılan çalışmaları başarıyla ürünlere entegre ederek yeni nesil teknolojiler geliştiren AR-GE departmanız ile sektörde en iyi olmayı amaç edindik.

Ürettiğimiz ve distribütörlüğünü üstlendiğimiz, ısı pompaları, yoğuşmalı kazan ve kombileri, klimalar, güneş kolektörleri, genleşme tankları, boylerleri, separatörleri ve daha fazlasının bulunduğu ürün gamımızı, doğru uygulamayı yüksek verim - düşük maliyet, doğaya uyum ve uzun kullanım ömrü ile harmanlayarak oluşturduk.

RES Enerji Sistemleri A.Ş. olarak bizler siz tüketicilerimizin keyifle ve güvenle kullanacakları ürünler üretmeye, tedarik etmeye, satış öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmet sunmaya hızla kesmeden devam ediyoruz.


RES Enerji Sistemleri A.Ş. Ailesi