KURUMSAL

Restherma

Yerli Isı Pompaları;

#gelecegikorur

Restherma uzun ve titiz bir ar-ge çalışması ardından 2008 yılında büyük bir heyecanla Türkiye'de kurulmuş ve yerli marka ısı pompası olarak üretime geçmiştir. Gelecek vizyonunu temel alan markamızın baş harflerinde bulunan 'Res' kurucu ve üretici firmamız olan, alanında yılların tecrübesine sahip, Türkiye genelinden geniş bayi ve teknik servis ağıyla ve aynı zamanda ülkemize ısıtma, soğutma ve havalandırma teknolojileri Dünya markalarını getiren Res Enerji Sistemleri A.Ş.'i temsil eder. Therma ise termal kelimesinin ingilizce karşılığı olan thermal'den türetilmiştir. Restherma üretime geçtiği 2008 yılından bu yana aynı heyecan ve motivasyonla Türkiye ve Dünya'da markalaşmış, ürettiği ısı pompalarını kullanıma sunduğu yapılarda tüketicilerine yüksek tasarruf ettirmiştir.

Restherma bir evin başlıca ihtiyacı olan ısıtma, soğutma ve kullanım sıcak suyunun bu denli maliyetli olmasının ayrıca bu sistemlerin Dünyamız atmosferine verdiği zararın önüne geçilebileceğinin farkındalığıyla teknolojilerini her geçen gün daha pratik, verimli ve düşük maliyetli tasarlamayı hedef edinmiştir. Bu motivasyonla ürettiğimiz teknolojiler her yıl yeteneklerini daha da geliştirmektedir.

Restherma ısı pompaları kaliteli yapısı ile rutin bakımları yapıldığı takdirde size asla can işletme sorunları çıkarmaz. İşinin ehli teknisyenlerimiz tarafından kurulum gerçekleştirildikten sonra cihaz çalıştırılır ve yeteneklerini göstermeye başlar. Bu andan itibaren size yalnızca Restherma Isı Pomalarının tamamladığı eviniz konforunun tadını çıkarmak kalır.

Restherma Isı Pompalarına güvenebilirsiniz. Teknolojilerimizi bir kere satın alır ve uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

Reflex Isıtma Sistemleri Ekipmanları

Vizyonumuz;

Bir evin veya yapını temel olan ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını mümkün olan en düşük maliyetlerle karşılanabilmesi ve bu sistemlerin işletimiyle ortaya çıkan karbon salımın mümkün olabilecek en düşük seviyeye çekilebilmesi. Ayrıca Restherma Isı Pompaları bir Türk markası olarak Dünyaya mühendisliğimizi ve üretim gücümüzü göstermeyi de hedef edinmiştir.


En yüksek standarlar;
Restherma Isı Pompaları'ın kaliteli yapısı asla tesadüf değildir. Isı pompalarımız en küçük yapısal parçasına kadar titizlikle imal edilmiş ve uzun kullanım ömrü hedeflenerek tasarlamıştır.


İşin ehli profesyonel ekip;
Restherma yüksek teknolojiye sahip kaliteli cihazlar üretmenin hedeflerimize odaklanmış, alanından tecrübe sahibi, çalışma hayatında işini ve becerilerini kanıtlamış profesyonel mühendis ve teknisyenlerimiz olmadan olamayacağının bilincindedir. İşini aşkla yapan bu ekip yerli üretim bilinciyle her bir cihazı kendi evlerinde kullanacaklarmışcasına titizlikle üretmekte ve takip etmektedir.


Onaylanmış kalite;
Restherma yüksek kalite standartlarına uygun ve dahi bu standartların üzerinde üretim yapmaktadır. Isı pompalarımızı bir kere alır ve yıllarca kullanırsınız.


Enerji devrimini tasarlamak;
Restherma enerji ihtiyacı devriminin öncüleri arasındadır. Tasarladığı teknolojiler ile düşük maliyet, yüksek tasarruf ve mimimum karbon salımı sağlayarak yeni nesil enerji temini devriminin öncülerindendir.

Res Enerji Sistemleri

Isıtma, Soğutma, Havalandırma

resenerji.com / #gelecegikorur

Res Enerji Sistemleri A.Ş. 2010 yılında 40 yıllık bir tecrübenin ışığında, Isıtma & Soğutma ve Havalandırma sektörüne mühendislik ve satış hizmeti vermek için kurulmuştur.

Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimli Sistemler üzerine ciddi çalışmalar yapan Res Enerji Sistemleri, kaynakları ekonomik ve verimli bir şekilde kullanırken, doğanın da korunmasına büyük özen göstermektedir.

2017 Yılında tamamen yerli sermaye ile LIEBE yoğuşmalı kombi markasını hayata geçirmiştir.

2018 Yılında ise markanın ilk modeli olan Ecomix 24kW / 28kW tam yoğuşmalı kombi’sini piyasaya sürmüştür.

Res Enerji Sistemleri A.Ş., Avrupa'daki en büyük yoğuşmalı kazan ve kombi üreticilerinden biri olan Hollanda markası Remeha’nın ve dünyanın en büyük boyler ve genleşme tankı üreticilerinden biri olan Alman markası Reflex’in de Türkiye distribütörü konumundadır.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. bünyesinde kendi ürettiği ve geliştirdiği Restherma Isı Pompaları ve Ressolar güneş kollektörleri’ni bulundurmasının yanı sıra, Japon devi Panasonic ısı pompaları ve klimalarının da Türkiye distribütörüdür.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. Avrupa’daki en büyük ve en köklü fan üreticilerden olan, 70 ayrı ülkeye dağıtım yapan, havalandırma endüstrisinin lideri İtalyan markaları Elicent ve Dynair’ın Türkiye distribütörlüğü’nü de üstlenmiştir.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. tüm marka ve modellerinin satış öncesi ve satış sonrası hizmeti için ise Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve servis ağını güvencesi altında toplamıştır.


ŞİRKET POLİTİKAMIZ;

Res Enerji Sistemleri A.Ş. 40 yılı aşkın mekanik tesisat, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme uygulamaları alanında ki tecrübesi, kaliteli ürünü doğru ve verimli sistem uygulaması ile müşteriyle buluşturmayı amaç edinmiş ilkesi, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik kadrosu, pratik, hızlı ve kullanıcı odaklı servis ağı anlayışı ve belki de en önemlisi sadece gelişmeleri takip etmekle kalmayıp yüksek teknolojiden faydalanılarak yapılan çalışmaları başarıyla ürünlere entegre eden ve yeni teknolojiler geliştiren AR-GE anlayışıyla sektörde en iyi olmayı amaç edinmiştir.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. ürettiği ve distribütörlüğünü üstlendiği, ısı pompaları, yoğuşmalı kazan ve kombileri, klimalar, güneş kolektörleri, genleşme tankları, boylerleri, seperatörleri ve daha fazlasının bulunduğu ürün gamını doğru uygulamayı yüksek verim - düşük maliyet ve uzun kullanım ömrü ile harmanlayarak oluşturmuştur.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. siz tüketicilerimizin keyifle ve güvenle kullanacakları ürünler üretmeye, tedarik etmeye, satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet sunmaya hızla devam etmektedir.


Res Enerji Sistemleri A.Ş.
#gelecegikorur

RESTHERMA
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
YOUTUBE